Evde Hasta Bakımı Kataloğu

PDF Dökümanı İndir >>

Hakkımızda

Hakkımızda

Medikokim

Firma Profili

Medikokim 1988 yılında İstanbul’da kurulmuş, 1990 yılında imalâta yönelerek ilk üretimini gerçekleştirmiştir. Süreç içinde bir yandan ürün çeşitlerini arttırmış diğer yandan ürünlerinin özelliklerini geliştirmiştir.

Firma bu gün; modern teknolojisi ve uzman kadrosuyla, uluslararası standartlara uygun olarak ve hepsinin de ülkemizdeki ilk üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu tek kullanımlık tıbbi ürünleri üreterek, sağlık sektörüne ve ülke ekonomisine katkısını sürdürmektedir.

Medikokim ürünleri Türkiye’nin yanı sıra; Avrupa, Ortadoğu, Asya, Kuzey Afrika, Orta Amerika ve Güney Amerika’da olmak üzere toplam 30 ülkede başarı ile kullanılmaktadır.

Firmamız 2020 yılında yürürlüğe girecek olan MDR için hazırlıklarını tamamlamıştır.

Misyon & Vizyon

Ana hedefimiz, ürün yelpazemizdeki ürünleri daima aynı kalitede üretmek, değişen teknolojik şartların getirdiği avantajları ürünlerimize ve üretimimize yansıtmak, ürün yelpazemizi genişletmek,ürünlerimizin tanıtımında daha etkin olmak,ürünlerimizi maximum müşteri memnuniyeti felsefesi güderek müşterilere ulaştırmak ve daha çok müşteriye ulaşarak destek olmaktır.

Arama Yap